Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gierałtowice

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Gierałtowice,małopolskie

680 000 zł123 m² 5 528,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Gierałtowice,małopolskie

790 000 zł123 m² 6 422,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Gierałtowice

Gierałtowice,małopolskie

99 000 zł800 m² 123,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do kupienia działka budowlano-usługowa przy trasie na Zator Andrychów. Blisko do Enegylandii i strefy ekonomicznej 10 kilometrów do Andrychowa. Media na działce i w drodze. Na działce można.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie, ul. Turystyczna

Gierałtowice,małopolskie

150 000 zł12 623 m² 11,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferowana działka rolna znajduje się w miejscowości Gierałtowice przy ulicy Turystycznej, w otoczeniu terenów zielonych oraz luźnej zabudowy. Nieruchomość ma kształt wydłużonego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem, ul. Zatorska

Gierałtowice,małopolskie

799 000 zł222 m² 3 558,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom dla dużej rodziny - przestrzeń, cisza i wszystko w pobliżu. Szukasz miejsca, gdzie cała rodzina miała przestrzeń dla siebie, a codzienne życie będzie wygodne i spokojne? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł9 500 m² 60,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gierałtowice. Do sprzedaży nieruchomość niezabudowana składająca się z 6 działek. Łączna powierzchnia to 9500 m2 z czego ok. 3500 m2 to część budowlana. W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Roboty

Gierałtowice,śląskie

610 000 zł133 m² 4 586,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej Oferujemy Państwu nowo projektowane osiedle w Gierałtowicach, zespół nowoczesnych i energooszczędnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie

Gierałtowice,małopolskie

1 300 000 zł40 038 m² 32,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 4 ha, położona w malowniczej okolicy z widokiem na góry. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Mickiewicza

Gierałtowice,śląskie

226 560 zł944 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną w Gierałtowicach, ul. Mickiewicza. Działka o pow. 944 m2 w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy drodze, przy której usytuowane są domy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Gierałtowice

Gierałtowice,małopolskie

850 000 zł8 700 m² 97,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gierałtowice

Gierałtowice,śląskie

384 000 zł1 280 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1280 m2 i wymiarach około 32x39 m2. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gierałtowice

Gierałtowice,śląskie

8 620 000 zł470 610 m² 18,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują 111 niezabudowanych działek gruntu o łącznej powierzchni 47,0610 ha. Teren będący przedmiotem sprzedaży stanowi obszar zrekultywowanego zalewiska Wn-35 byłej kopalni kwk.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Gierałtowice

Gierałtowice,małopolskie

818 775 zł10 917 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

| działka gierałtowice! nowa oferta - idealna pod inwestycje! Do sprzedaży rewelacyjna działka budowlana położona w Gierałtowicach, gmina Wieprz, powiat wadowicki. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Gierałtowice

Gierałtowice,małopolskie

248 832 zł5 184 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

| działka gierałtowice! nowa oferta! Do sprzedaży działka rolna położona w Gierałtowicach, gmina Wieprz, powiat wadowicki. Oferowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 5184 m 2 ma.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

160 000 zł2 250 m² 71,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli cenisz spokój i ciszę w sąsiedztwie pól, łąk i lasów, zapraszam do współpracy. Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 22,5 ara w Głębowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gierałtowice +5 km

878 100 zł5 854 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i zielonej części miejscowości Głębowice Łazy, gmina Osiek. Parametry nieruchomości Działka nr 1712/2 ok. 0,2452 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gierałtowice +5 km

95 000 zł1 126 m² 84,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Głębowicach - piękny widok, doskonała lokalizacja! Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? Działki o powierzchni 1126 m to połączenie spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gierałtowice +5 km

139 000 zł1 600 m² 86,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 16ar - Piotrowice, oswiecim cena: 139.000zl Unikalna nieruchomość gruntowa położona w urokliwej lokalizacji w otulinie lasow, pol i stawow. Idealne miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gierałtowice +5 km

350 000 zł138 m² 2 536,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 593 m²

Duża działka z domem do własnej aranżacji - Piotrowice k. Zatora Na sprzedaż nieruchomość w spokojnej miejscowości Piotrowice , zaledwie kilka minut od Zatora. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gierałtowice +5 km

Dom Piotrowice

Piotrowice

750 000 zł259 m² 2 895,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom na sprzedaż o powierzchni 259.00 m2, z 8 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 1400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gierałtowice +5 km

720 000 zł224 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Uroczy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 144mkw i całkowitej 224mkw pochodzi z 2004 roku. Budynek murowany z pustaka, ocieplony styropianem i otynkowany. Dach kryty blachą,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gierałtowice +5 km

255 000 zł2 397 m² 106,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: atrakcyjną nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gierałtowice +5 km

187 200 zł1 440 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni od 14,40ar zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania przestrzennego położona w terenach oznaczonych symbolem mn tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gierałtowice +5 km

Rynek pierwotny

670 000 zł158,64 m² 4 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych, realizowanych według projektu Dom w rododendronach autorstwa firmy archon. Inwestycja powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gierałtowice +5 km

399 000 zł7 100 m² 56,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną + własny las w przepięknej lokalizacji w Frydrychowicach. Działka w całości o powierzchni 7100 m2 składająca się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gierałtowice +5 km

Rynek pierwotny

899 000 zł104 m² 8 644,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom piętrowy o powierzchni 104 m , położony we Frydrychowicach, gmina Wadowice. Budynek w stanie deweloperskim, obecnie w trakcie realizacji, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gierałtowice +5 km

121 275 zł1 190 m² 101,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wojciech szypuła Agent prowadzący   Oferta dotyczy działki B o numerze nr 981/17 o wymiarach ok. 28,5 X 40 i udziału w działce dojazdowej numer 981/19 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gierałtowice +5 km

420 000 zł10 000 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano -rolna we Frydrychowicach os. Patria o pow. 1 ha. Działka lekko pochylona z częścią terenu rolnego i niewielkim kawałkiem zagajnika. Dojazd drogą gminna,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gierałtowice +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Gierałtowice,śląskie

319 000 zł5 127 m² 62,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlano-rolna w Gierałtowicach Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Gierałtowice, przy ulicy Karola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Graniczna

Gierałtowice,śląskie

285 000 zł1 147 m² 248,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia: 1147 m Cena: 285 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1147 m położona w spokojnej i malowniczej części Gierałtowic, przy ul. Granicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gierałtowice

Gierałtowice,śląskie

230 000 zł659 m² 349,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w doskonałej lokalizacji Przyszowic, w okolicach ulic Rolnej oraz Stachury. Grunt o bardzo korzystnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gierałtowice

Gierałtowice,śląskie

3 453 900 zł11 910 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego, znajdującego się w doskonałej lokalizacji Przyszowic, w okolicach ulic Rolnej oraz Stachury. Działki o profilu budowlanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gierałtowice

Gierałtowice,śląskie

300 000 zł1 210 m² 247,93 zł/m²

 

 

 

Gierałtowice,śląskie

2 720 000 zł16 500 m² 164,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna idealna dla dewelopera. Nieruchomość gruntowa niezabudowana, znajdująca się w północno zachodniej części Gierałtowic okolice ul. Granicznej, w rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gierałtowice

Gierałtowice,śląskie

249 000 zł655 m² 380,15 zł/m²

 

 

 

Gierałtowice,śląskie

273 000 zł1 092 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mega obniżka cenowa! cena W dół ponad 68 tys zł! wyjątkowa oferta sprzedaży działek W gierałtowicach - ul. Zgrzebnioka Spełnij marzenie o własnym domu w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chudowska

Gierałtowice,śląskie

193 000 zł839 m² 230,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny - gierałtowice, ul. Chudowska 5 402 m | sprzedaż całości | możliwość zakupu osobno Cena: 1 242 460 zł (230 zł/m ) opis nieruchomości: na sprzedaż teren inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Roboty

Gierałtowice,śląskie

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy piękną , dobrze usytuowaną działkę o powierzchni 1000m2, położoną w prestiżowej lokalizacji - Gierałtowice, ul.KS. Roboty. Nieruchomość idealna pod budowę wymarzonego domu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gierałtowice

Gierałtowice,małopolskie

481 320 zł69 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż apartament w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem w Gierałtowicach obok Zatora. Inwestycja Apartamenty Zbójecka - to komfort i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Mickiewicza

Gierałtowice,śląskie

237 000 zł944 m² 251,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej w cichej i spokojnej okolicy? Ta oferta może Cię zainteresować! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 944 mkw zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Mickiewicza

Gierałtowice,śląskie

337 000 zł1 441 m² 233,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej w cichej i spokojnej okolicy? Ta oferta może Cię zainteresować! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1441 mkw zlokalizowanej.